Kam odišli Liptáci a prečo netočili nové videá?
Kam odišli Liptáci a prečo netočili nové videá?

Takmer dva roky ostal fanúšik Liptákov sklamaný, pretože sa prestali objavovať pravidelné vlogy na youtube, ktoré sme tvorili.

A čo my na to? Ako vidíte, sme tu, s novým videom a dokonca aj s našou novou webovou stránkou. A tešíme sa a ďakujeme vám, že ste nás naďalej podporovali a ostali nám verní. V živote nemôžeme stáť stále na jednom mieste. Buď ideme vpred, alebo sa vrátime naspäť. To platí aj v našom prípade. Na čas sme odišli z youtubu, aby sme kráčali ďalej. A teraz sme tu opäť s novými nápadmi, skúsenosťami, a veríme, že aj s novými odberateľmi nášho kanálu.

V tomto videu dávame niekoľko odpovedí na vaše otázky

Za ulpynulý čas sme však neprestali točiť videá pre vás. Naša skúsenosť na Mall TV nás veľa naučila, postúpili sme na vyšší level kamerou, strihom a skúsenosťami a pri tom všetkom, popri našich povinnostiach nás to stále ešte baví:-) Po výzve Doby Tatry, ktorú sme dopodrobna zdokumentovali na liptáckom youtube, prišla výzva Doby Hory na Mall TV a pod menom Chalani z hôr sme okrem toho natočili aj cykloturistickú sériu videí, kde sme prezentovali okrem Liptova aj iné kúty nášho krásneho Slovenska.

Popri tom všetkom, sme veľmi vďační aj za to, že kamarátstva a kontakty z Liptákov sme mohli zúžitkovať aj vtedy, keď sme sa na chvíľu predstavovali ako Chalani z hôr. Pozorovateľovi však neunikne fakt, že vlastne Liptáci sú chalani z hôr, hoci nie každý chalan z hôr je Lipták 🙂

Ak by však niekto hovoril, že sme sa úplne vytratili z youtubu, nemal by celkom pravdu. Jednou z naších výziev, v ktorej chceme pokračovať, sú nové projekty, ako napríklad tie, ktoré sme buď sami absolvovali alebo filmovo pokrývali. Beh Cestou SNP, Tomiho 100km, prípadne Big Bear´s Backyard Slovakia 2022. Viac o bežeckých výzvach si prečítate predchádzajúcom blogu.

Jednou z veľkých výziev bolo aj to, že sa nám podarilo Gabčiho dostať opäť do hôr. Toto by sa dalo pokladať za ďalšiu splnenú „challenge“, ale treba dodať, že to bola najmä požiadavka mnohých našich fanúšikov, ktorých sme nechceli sklamať. Kto nepozná Gabčiho, ktorý sa inak nevolá Gabči, hoci ho tak všetci volajú, môže sa s ním dodatočne zoznámiť v našich vlogoch, najmä na začiatku našej tvorby. Samozrejme, že nemôžeme nespomenúť aj Lenku, ktorá bola a vždy zostáva tou najkrajšou časťou našej liptáckej partie.

S touto partiou sme začínali

Milí priatelia, tešíme sa na ďalšie videá, ktoré pre vás budeme pripravovať. Preto nezabudni dať na každé z nich lajk, comment… však ty vieš 🙂 Budeme sa z toho MEGA tešiť. Ďakujeme.