Čo nás čaká v roku 2022
Čo nás čaká v roku 2022

Nové výzvy, nové videá

Plánujeme, pripravujeme, hovorili sme o tom už aj v niektorých videách. A vlastne vám to aj sľúbili, hoci to, čo nás však čaká v tomto roku, to presne nevieme ešte povedať. S istotou však môžem konštatovať, že ste to vy, naši followeri, ktorí čakáte ďalšiu liptácku tvorbu. A to nás teší a aj motivuje. Určite sa chceme vrátiť s kamerou do hôr, priniesť nové a zaujímavé turistické trasy a zároveň motivovať ďalších, aby trávili viac času vonku, v prírode, pohybe. Leto sa blíži, aj dovolenky, možno sa opäť stretneme s niekým z vás niekde na túre.

Keďže sme otcami rodín, vieme, ako je dôležité tráviť voľný čas spolu s najbližšími. Preto chceme túto našu vášeň pre prírodu odovzdávať aj naším deťom. V rámci nášho projektu LIPTÁCI plánujeme opäť priniesť niekoľko videí rodinného charakteru. Tak doplníme už existujúci zoznam vlogov: Výlety čas pre rodinu.

Okrem toho, že pri natáčaní vlogu už nemusíme nahrávať na 10x alebo príliš veľa vystrihovať v postprodukcii, úroveň sa zlepšuje aj vo video zázname a celkovej prezentácii videa. To nám dáva odvahu sa púšťať aj do náročnejších dokumentov, ako bol beh po ceste hrdinov SNP, pripadne Big Bear’s Backyard Ultra Slovakia. O tomto sme písali v predošlom blogu.